preloader

Team

Team, Start-up, bedrijf, contactpersoon, contact, telefoon, post, e-mail, adres

Mercedes-Benz Connectivity Services GmbH is opgericht om het hoofd te bieden aan uitdagingen van digitale connectiviteit in en rond de auto met een team digital natives in een slanke en flexibele start-up cultuur en -structuur. De wereld van traditionele autoverkoop en digitalisering komt samen in een jonge en dynamische omgeving. Een team met start-up karakter ontwikkelt oplossingen voor de toekomst omtrent de geconnecteerde auto als onderdeel van een grote multinational.

Salesteam

Christoph Koeth

christoph.koeth@daimler.com

close icon
mail icon
Christoph Koeth
Market & Business Development Manager Europe

milica.kekovic@daimler.com

close icon
mail icon
Milica Kekovic
Market & Business Development Manager Europe
Jens Köwilein

jens.koewilein@daimler.com

close icon
mail icon
Jens Köwilein
Product Expert connect business

leoni.bauer@daimler.com

close icon
mail icon
Leoni Bauer
Marketing & Communication Manager

Managementteam

 Christoph Ludewig

christoph.ludewig@daimler.com

close icon
mail icon
Christoph Ludewig
Managing Director
Tobias Frank

tobias.frank@daimler.com

close icon
mail icon
Tobias Frank
Head of Finance & Controlling
Heiko Schilling

heiko.schilling@daimler.com

close icon
mail icon
Heiko Schilling
Head of Sales & Marketing
Sten Rauch

sten.rauch@daimler.com

close icon
mail icon
Sten Rauch
Head of Product Management & Development
Tristan Kleiner

tristan.kleiner@daimler.com

close icon
mail icon
Tristan Kleiner
Head of Business Operations, Ventures & Legal